Du er her: Romerike

SØK

Til toppen av siden

Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp

Møteforum Romerike 19. september 2017

Sted: X Meeting Point Norway (tidl. Exporama)
Påmeldingsfrist: 18.08.2017

Påmelding

 


Samarbeidspartnere: Innovasjon Gardermoen og Lillestrøm Fotballklubb

Møt 16 nye forretningsforbindelser på en dag

Under Møteforum samles 70-100 bedrifter med det til felles at de alle har potensielle bedriftskunder innenfor samme geografiske område. I løpet av en meget velorganisert dag vil du møte i snitt 16 andre bedrifter ansikt til ansikt. Halvparten av møtene er med bedrifter du har valgt på forhånd, resten er med bedrifter som har ønsket å presentere seg for deg. Hvert møte varer i 20 minutter og foregår på samme sted i små provisoriske møterom.

Du velger selv hvilke bedrifter du ønsker å møte
Etter avsluttet påmelding, sender vi ut deltakerlister med firmainformasjon til alle påmeldte. Der velger du ut hvilke bedrifter du ønsker å ha møte med, og returnerer ønskene til oss. Vi behandler alle ønsker og sender ut individuelle møteplaner til alle deltakerne en uke før arrangementet.

2 viktige forutsetninger for deltakelse
- Din bedrift må være representert med beslutningstakere for innkjøp/avtaler i alle møtene.
- Din bedrift må være åpen for dialog med potensielle leverandører.
Disse forutsetningene er med på å gjøre Møteforum til en unik arena for gjensidig kjøp og salg!

Program for dagen
Kl 0730 - 0800 Registrering
Kl 0800 - 0825 Morgensamling
Kl 0835 - 1010 4 møter
Kl 1010 - 1025 Kaffepause
Kl 1025 - 1200 4 møter
Kl 1200 - 1240 Lunsj
Kl 1240 - 1440 5 møter
Kl 1440 - 1455 Kaffepause
Kl 1455 - 1630 4 møter

Pris med kvalitetsgaranti: kr 11.900,- eks. mva
Vi er svært opptatt av skape fornøyde kunder, og tilbyr en unik garanti som gjenspeiler kvaliteten på Møteforumet: "Hvis du i etterkant av arrangementet angrer på deltakelsen refunderer vi deltakeravgiften. Så sikre er vi på at dere vil bli fornøyde. Kravet må meldes skriftlig innen 1 uke etter arrangementet." Bedriften kan stille med inntil tre personer, hvorav minst 1 må være beslutningstaker for innkjøp og avtaler.

Betingelser
Fakturering skjer etter påmeldingsfristen. Etter påmeldingsfristens utløp er det av praktiske årsaker ikke anledning til å melde seg av, og påmeldingen blir da automatisk bindende. Mulighet for å kreve refusjon i henhold til vår Kvalitetsgaranti krever at bedriften har deltatt på selve Møteforumet og oppfyllt forutsettningene for deltakelse. De siste dagene før påmeldingsfristens utløp vil vi fortløpende legge ut en uoffisiell deltakerliste på denne siden.

Firmainformasjon
Kontaktperson
Kommentarer

Foreløpig deltakerliste

FirmaNettside
Adecco Norge ASwww.adecco.no
Advokatfirmaet Halvorsen & Co ASwww.halvorsenco.no
Advokatfirmaet Økland & Co Dawww.oklandco.no
Allkopi ASwww.allkopi.no
Anker Renhold ASwww.anker-renhold.no
Arena Personal AS - Impact Aswww.arenapersonal.no
Artist & Event ASwww.artistevent.no
Aurskog Finstadbru Golfklubbwww.afgk.no
Bajasen Design & Reklame ASwww.bajasen.no
BDO AS avd Lillestrømwww.bdo.no
Bookkeeper Øst ASwww.bookkeeper.no
Briga ASwww.briga.no
Canon Business Center Romerikewww.canon.no
Carglass ASwww.hurtigruta.no
Charterbuss.No ASwww.charterbuss.no
Coca Cola Enterprises Norge ASwww.altavdrikke.no
Color Line ASwww.colorline.no
Competella AScompetella.com
Connections ASwww.connections.no
Conversio ApSconversio.no
Createurene Kommunikasjon Og Reklame ASwww.creat.no
Display Systems ASwww.displaysystems.no
DNB Bank ASA - Lillestrømwww.dnbnor.no
Energi System ASwww.energisystem.no
ENNTE ASwww.checkpoint-meto.no
Event Garden ASwww.eventgarden.no
Exporama Senteret ASwww.exporama.no
Friskonomenwww.friskonomen.no/
House of Nerds Oslo ASwww.houseofnerds.no
Hunderfossen Hotel & Resorthunderfossen.no
Joblearn ASwww.joblearn.no
Kjeller Tannhelsewww.kjellertannhelse.no
Kjellmann Office ASwww.kjellmann.no
Kleva AS Flytting og Renholdwww.kleva.no
Konsis Grafisk ASwww.konsis.no
Kraftinor ASwww.kraftinor.no
Landax ASwww.landax.no
Lillestrøm Fysikalske Institutt ASwww.lfi.no
Lillestrøm Kultursenterwww.lillestrom-kultursenter.no
Lillestrøm Sportsklubbwww.lsk.no
Markedsinfo AS / Oppover ASwww.markedsinfo.no
Megafun event og konferansewww.megafun.no
Miklagard Golf ASwww.miklagardgolf.no
Miljøhuset Gnisten ASwww.miljohuset-gnisten.no
Møller Bil Romerike ASwww.mollerbil.no/romerike
Novitas Kommunikasjonsrådgivingwww.novitas.no
NR 1 Trykk Grefsliewww.nr1trykkgrefslie.no
P Johansen Trykk ASwww.pj-trykk.no
Papaya Design & Marketing ASwww.papaya.no
Pensjon Pluss AShttp://www.pensjonpluss.com
PSS Securitas ASwww.pss-as.no
Radio Metro/ 21st Venturewww.radiometro.no
Riis Bilglasswww.riis.no
Romerike Bredbånd ASwww.romerikebb.no
Romerikes Blad ASwww.rb.no
Select Sport Norge ASwww.select-sport.com
Semway Norge ASwww.semway.no
Smart-Bedrift.nowww.bid-management.no
SNORRE data ASwww.snorredata.no
Taxus Akershus AS (Nedre Romerike Taxi)www.09080.no
Tele Centra ASwww.mobildata.no
Telia Bedriftwww.vodacom.no
Thon Hotel Arenawww.thonhotels.no
Vega Partners Jessheim ASwww.vegapartners.no
Verifone Nordic Holding ASpoint.no
Vianor ASwww.vianor.no
Skriv ut

Topp

Credit Rating Attest
Norsk Møteforum AS - Solbergveien 22 - 3057 Solbergelva - Tlf. 815 MØTER / 31 30 30 30 - Faks. 32 87 08 33